Jóga s Dianou

Joga Mělník

Jóga s Dianou

Přijďte si vyzkoušet jógu, uvidíte jaká je a poznáte, co Vám přinese.

Jóga není soutěživá ani nepropaguje žádné náboženství, je to životní styl.

Možná si ji představujete jako různé výkonové pozice, které jsou nad vaše síly. Ale jóga na mých lekcích není o výkonu, je o radosti z pohybu, jemnosti, laskavosti k vlastnímu tělu, hravosti a objevování vlastních možností. Každé tělo má své vlastní hranice a tak je to v pořádku. Proto jsou moje lekce jógy vhodné pro každého a v každém věku a všichni na nich můžete získat mnoho benefitů:

klidnou a pozitivní mysl, dokonalé vnímání svého těla, pružnou páteř ve výborné kondici, větší kapacitu a vitalitu plic, kvalitnější dýchání, komplexní protažení celého těla, jeho uvolnění i posílení, aktivaci vnitřních orgánů, péči o klouby a svaly, a mnoho dalších, které si už dosadíte sami.

Já sama jsem vystudovala, 28 let praktikuji a vyučuji Hatha jógu, jejíž součástí jsou ásany (pozice těla), pránajáma (ovládání dechu) a meditace (zklidnění mysli).

Slovo JÓGA znamená SPOJENÍ. Jóga pro znamená naprosté spojení vědomí těla a duše, spojení se sebou.

Přijďte od září na jógu do nového nádherného prostoru v Českobratrské ul. 386 na Mělníku, kde se budete cítit úžasně a odcházet odpočatí, radostní a v dobré kondici.

Jóga s Dianou je cesta k sobě, vlastní spokojenosti a radosti.

Tanec duše – svoboda, radost, hravost a srdce

Svobodný tanec pro potěšení těla i duše.img_8675us
Ženy, udělejte si radost a přijďte si zatančit. Osvobodit skrze spontánní pohyb těla svou mysl, prožít pocit radosti a štěstí. Budeme se učit vnímat naše tělo skrze hudbu a celé ho roztančíme.
Přirozenost, ženskost, jemnost, divokost, krása. Síla spojení ZE-MĚ.
neděle 8.1.2017  18–20 hod.  |  tělocvična ve Sportovní 3407, Mělník  |  rezervujte si, prosím, své místo přes komentář